Titles you rated
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Look Both WaysRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0