Titles you rated
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.5
Princess JellyfishRated ★ 2.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Your Home is My BusinessRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0