Series
Ratings
54
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 1.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 1.5
Prince HoursRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5