Titles you rated
BossRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The PlotRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Brave CitizenRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
HoneySweetRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0