Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 1.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
The TruthRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 4.0
AlphaGoRated ★ 4.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.0
Wonder WheelRated ★ 2.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.0