Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Sing in LoveRated ★ 1.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0
JulesRated ★ 3.5
TarRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Mars ExpressRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.0
Dance sports GirlsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
DeepRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5