Movies
Ratings
35
AvatarRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0