Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0