Titles you rated
SirensRated ★ 3.5
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.0
And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
- Came To Me And Become A StarRated ★ 3.5
If We Were A SeasonRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
On the Verge of InsanityRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0