Series
Ratings
133
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5