Movies
Ratings
108
ShopliftersRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
A Quiet DreamRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Immortal BelovedRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
What IfRated ★ 3.0