Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Music BoxRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
20 Days in MariupolRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0