Titles you rated
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 1.5
Army of the DeadRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Under the Tree UndirRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Evil DeadRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The WigRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 2.0