Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Love, Take TwoRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0