Movies
Ratings
53
Ready Player OneRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Legend of TarzanRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0