Titles you rated
 Juvenile JusticeRated ★ 4.0 Juvenile JusticeRated ★ 4.0
 VincenzoRated ★ 2.5 VincenzoRated ★ 2.5
 The PenthouseRated ★ 1.0 The PenthouseRated ★ 1.0
 Sex EducationRated ★ 3.0 Sex EducationRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
 The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0 The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
 Prince HoursRated ★ 1.0 Prince HoursRated ★ 1.0
 JumongRated ★ 4.0 JumongRated ★ 4.0
 Princess HoursRated ★ 2.5 Princess HoursRated ★ 2.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
 Childless ComfortRated ★ 3.0 Childless ComfortRated ★ 3.0
 Orange Is the New BlackRated ★ 3.5 Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
 Orange Is the New BlackRated ★ 3.0 Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
 Orange Is the New BlackRated ★ 4.5 Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
 Orange Is the New BlackRated ★ 4.5 Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
 Orange Is the New BlackRated ★ 4.5 Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
 Orange Is the New BlackRated ★ 4.5 Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
 Orange Is the New BlackRated ★ 4.5 Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
 Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0 Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0