Movies
Ratings
74
LucaRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5