Series
Ratings
35
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
Undead UnluckRated ★ 4.5
BARTENDER Glass of GodRated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 5.0
Uncle From Another WorldRated ★ 5.0
Gangsta.Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0