Movies
Ratings
26
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0