Movies
Ratings
236
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 2.5
UpRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
DevilRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.5
ThorRated ★ 2.5