Movies
Ratings
20
WhiplashRated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
The Hateful EightRated ★ 1.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 1.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 0.5
In TimeRated ★ 1.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 1.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0