Titles you rated
DearestRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.5- 주관식당Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Shadows House Season 2Rated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5