Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Wild BabiesRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5