Movies
Ratings
1033
Perfect StrangersRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
UpgradeRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
Love and MonstersRated ★ 4.0
Palm SpringsRated ★ 3.0