Movies
Ratings
567
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
A Melody to RememberRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0