Titles you rated
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.5
AntiqueRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0