Movies
Ratings
479
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Werewolf by NightRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5