Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0