Series
Ratings
127
AdolescenceRated ★ 5.0
The Judge from HellRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0