Titles you rated
BoltRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
No TomorrowRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5