Movies
Ratings
233
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Tomb of the RiverRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5