Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0