Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
JackpotRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0