Movies
Ratings
75
Hardcore HenryRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0