Movies
Ratings
1364
When I Get Home, My Wife Always Pretends to be DeadRated ★ 2.5
Jackie BrownRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The SalesmanRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
GrassRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 4.0
To Each His OwnRated ★ 2.0