Titles you rated
TwilightRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.5
CatsRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 3.0