Titles you rated
Dream HighRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0