Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
CodaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5