Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 1.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
ChefRated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0