Titles you rated
Steve JobsRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5