Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5