Series
Ratings
23
Worlds WithinRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 0.5