Movies
Ratings
34
Inside MenRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 1.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.0