Series
Ratings
130
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 4.0
EchoRated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0