Series
Ratings
13
Master's SunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0