Movies
Ratings
486 Hi.5Rated ★ 3.5 Hi.5Rated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 Thunderbolts*Rated ★ 3.5 Thunderbolts*Rated ★ 3.5
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
 Jurassic World RebirthRated ★ 3.0 Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
 Deadpool & WolverineRated ★ 3.5 Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 4.0 Inside Out 2Rated ★ 4.0
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
 The Fall GuyRated ★ 3.5 The Fall GuyRated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 Dune: Part TwoRated ★ 4.5 Dune: Part TwoRated ★ 4.5
 WonkaRated ★ 3.5 WonkaRated ★ 3.5
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 OppenheimerRated ★ 4.5 OppenheimerRated ★ 4.5
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5