Movies
Ratings
130
Wicker ParkRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5