Titles you rated
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Temptation IslandRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5