Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 1.5
GeostormRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0