Movies
Ratings
42
SnowpiercerRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.0
LooperRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5